Etiketë: Barcelona

Messi largohet nga Barcelona

Messi largohet nga Barcelona

Lionel Messi është larguar nga nga Barcelona. Klubi katalanas bën me dije se nuk mund të firmosej një marrëveshje për shkak të pengesave financave dhe rregullave të LaLiga. Në këto ...

Faqe 1 nga 7 1 2 7