Sport

Video/Tifozët hidhen para makinës së Messit teksa ai largohet nga Camp Nou


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:26 - 08/08/21 |
Opi Nion

Këtë të dielë në një konferencë për mediat, Lionel Messi i dha lamtumirën Barcelonës pas shumë vitesh punë dhe arritje në këtë ekip.

Sakaq, para konferencës mijëra tifozë ishin mbledhur para stadiumit “Camp Nou” për të pritur Messin, teksa sulmuesi argjentinas u largua së bashku me familjen e tij.

Sikurse shfaqet në pamje ata u dyndën përpara automjetit të tij, për ta përshëndetur duke brohoritur në kor emrin e tij.

Në video shfaqet edhe bashkeshortja e futbollistit, e cila përlotet nga kjo skenë.

Pas