Etiketë: Messi

Lionel Messi infektohet me COVID-19

Lionel Messi infektohet me COVID-19

Sulmuesi i Argjentinës dhe PSG-së, Lionel Meesi, është infektuar me COVID-19. Së bashku me Messin kanë rezultuar pozitiv me COVID dhe tre lojtarë të tjerë. Ky lajm vjen para ndeshjes ...

Faqe 1 nga 6 1 2 6