Sport

Video/Humbja përballë Real Madrid, tifozët e Barcelonës i vërsulen trajnerit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:20 - 24/10/21 |
Opi Nion

Humbja e Barcelonës përballë Real Madridit në “Camp Nou” nuk ka kaluar lehtë nga tifozët katalanas.

Në përfundim të ndeshjes një pjesë e tyre janë parë ndërsa kanë shkarkuar zemërimin tek trajneri Koeman. Ata kanë rrethuar makinën e tij në përfundim të ndeshjes dhe sikurse shihet në një video të shpërndarë në rrjetet sociale u janë vërsulur trajnerit Koeman, duke akuzuar holandezin për paraqitjet e dobëta në kampionat dhe Champions League./Opinion.al

Pas