Sport

Ndeshja e parë pa Lionel Messin, Barcelona pret sot Juventus


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:42 - 08/08/21 |
Opi Nion

Barcelona dhe Juventusi do të luajnë ditën e sotme në orën 21: 30 për trofeun Joan Gamper në “Camp Nou”.

Kjo do të jetë ndeshja e parë e katalanasve pa ikonën e tyre, Leo Messin, i cili zyrtarisht është larguar nga klubi.

Ndërkohë në media është bërë e ditur se Messi sot rreth orës 12:00 do të mbajë një konferencë për media për të rrëfyer gjithë situatën në të cilën ndodhet.

Në anën tjetër, ish-skuadra e tij, Barcelona do ta luajë një ndeshje përgatitore pa të./Opinion.al

Pas