Etiketë: blendi

“Opinion”/ Fushata e Tiranës!

“Opinion”/ Fushata e Tiranës!

Ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Opinion” kryetari i bashkisë së Tiranës dhe njëherësh drejtues politik i qarkut të Tiranës Erion Veliaj. Përballë gazetarëve Veliaj ka folur ...