Emisionet

“Opinion”/ Ç’do të ndodhë me Ramën dhe Bashën?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:36 - 28/04/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të martën në emisonin “Opinion” për temën “Ç’do të ndodhë me Ramën dhe Bashën?”

Të ftuar në studio për të komentuar këtë temë, sëbashku me gazetarin Blendi Fevziu kanë qenë:

  1. Aleksandër Frangaj
  2. Baton Haxhiu
  3. Armand Shkullaku
  4. Erla Mhilli
  5. Preç Zogaj

Kjo temë është diskutuar në pjesën e parë dhe të dytë të emisionit.

Ndërkohë që në pjesën e tretë është transmetuar një insert mbi fjalimin e fitores së kryeministrit, edhe për 4 vitet e ardhshme Edi Rama dhe fjalimin e kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha nga selia e kësaj partie./Opinion.al

Pas