Emisionet

“Opinion”/ Sa ndikon feja tek shqiptarët!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:03 - 14/05/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të enjten në emisionin “Opinion” për temën “Sa ndikon feja tek shqiptarët!”

Të ftuar në studio për të folur për këtë temë, sëbashku me gazetarin Blendi Fevzi kanë qenë:

  1. Artur Zheji
  2. Endri Shabani
  3. Paulin Vilajeti
  4. Ergys Mërtiri
  5. Alba Bajraktari
  6. Gerta Zaimi
  7. Vladimir Kera

Në lidhje të drejtpërdrejtë ka qenë:

  • Dom Gjergj Meta

Kjo temë është trajtuar në pjesën e parë dhe të dytë të emisionit.

Ndërkohë, në pjesën e tretë të emisionit “Opinion” është transmetuar një insert mbi mënyrën si portretizohej feja në Kinostudion “Shqipëria e Re “ në periudhën e komunizmit./Opinion.al

Pas