Emisionet

Video Opinion/ Kriza, ndërkombëtarët dhe qëndrimi i PS-së


               Publikuar në : 17:01 - 01/03/19 |
el ida

Mbrëmjen e 28 shkurtit, në emisionin “Opinion” u diskutua lidhur me krizën politike në vend, reagimet e ndërkombëtarëve dhe qëndrimet e Partisë Socialiste.

Të ftuar për të diskutuar mbi këto çështje ishin Andi Bejtja, Armand Shkullaku, Mark Marku, Mustafa Nano, Elisa Spiropali dhe Lorenc Vangjeli.

Përmes debatit të nxehtë të ftuarit mbajtën qëndrime të ndryshme lidhur me ngjarjet e ditëve të fundit.

Për më tepër ndiqni emisionin e plotë në videon e mëposhtme:

/E.M

Pas