Emisionet

“Opinion”/ Fushata e Tiranës!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:03 - 09/04/21 |
Opi Nion

Ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Opinion” kryetari i bashkisë së Tiranës dhe njëherësh drejtues politik i qarkut të Tiranës Erion Veliaj.

Përballë gazetarëve Veliaj ka folur për fushatën elektorale, problematikat kryesore në kryeqytet, raportin me kundërshtarët por edhe pritshmëritë nga zgjedhjet e 25 prillit.

Të ftuar në studio sëbashku me gazetarin Blendi Fevziu kanë qenë:

  1. Erion Veliaj
  2. Mentor Kikia
  3. Fatos Hakorja
  4. Edlira Gjoni
  5. Juli Xhokaxhi

Ndërkohë që në pjesën e tretë të emisionit është transmetuar profili i kandidatit për deputet në qarkun e Shkodrës nga listat e Partisë Socialiste Benet Beci./Opinion.al

Pas