Emisionet

“Opinion”/ Shpërthen krimi, 3 vrasje në 48 orë!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:05 - 13/05/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të mërkurën në emisionin “Opinion” për temën “Shpërthen krimi, 3 vrasje në 48 orë!”.

Të ftuar në studion e gazetarit Blendi Fevzi, për të folur për këtë temë kanë qenë:

  1. Klodiana Lala
  2.  Artan Hoxha
  3.  Julian Kasapi
  4.  Ermal Vija

Në pjesën e dytë dhe në pjesën e tretë të emisionit “Opinion” është diskutuar për tensionet midis Izraelit dhe Palestinës. Të ftuar në studio kanë qenë

  1. Preç Zogaj
  2. Avenir Peka./Opinion.al

Pas