Emisionet

“Opinion”/ Si u përcaktuan kufijtë e Shqipërisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:53 - 25/06/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të enjten në emisionin “Opinion” mbi temën ‘Si u përcaktuan kufijtë e Shqipërisë”.

Të ftuar në studion e gazetarit Blendi Fevzi për këtë temë kanë qenë:

  1. Esmeralda Kolaneci
  2. Paulin Zef
  3.  Dorian Koçi
  4.  Ardit Bido

Ndërkohë që në lidhje të drejtpërdrejtë ka qenë: Skënder Asani

Ndërkohë që në pjesën e tretë është transmetuar është transmetuar një insert mbi qëndersën e Shkodër dhe se si janë ndarë kufijtë./Opinion.al

Pas