Emisionet

“Opinion”/ 27 viktima, atentate dhe krime pasioni!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:35 - 08/06/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të hënën në emisionin “Opinion” mbi temën “27 viktima, atentate dhe krime pasioni”.

Të ftuar në studion e gazetarit Blendi Fevzi për të folur për këtë temë kanë qenë:

  1. Klodiana Lala
  2. Artan Hoxha
  3. Ermal Vija
  4. Etleva Delia
  5. Poli Hoxha

Kjo temë është trajtuar në pjesën e parë dhe të dytë të emisionit.

Ndërkohë që në pjesën e tretë të emisionit “Opinion” është transmetuar një përmbledhje e gjithë historisë së Kudret Saliaj, ish-bashkëshortes dhe ish-vjehrrit të tij./Opinion.al

Pas