Emisionet

“Opinion”/ Historia e konfliktit Izrael- Palestinë!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:56 - 25/05/21 |
Opi Nion

Është diskutuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Opinion” mbi historikun e konfliktit Palestinë –Izrael.

Të ftuar në studio për të folur mbi këtë temë kanë qenë:

  1. Adri Nurellari
  2. Gerta Zaimi
  3. Redi Shehu
  4. Agim Nesho

Kjo temë është diskutuar në pjesën e parë dhe të dytë të emisionit.

Ndërkohë që në pjesën e tretë të emisionit është transmetuar një përmbledhje e të gjitha ngjarjeve që janë duke ndodhur në Izrael./Opinion.al

Pas