Emisionet

VIDEO OPINION/ Sali Berisha!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:38 - 25/01/19 |
b.f

Ish-kryeministri Sali Berisha, i ftuar mbrëmjen e së enjtes në emisionin “Opinion” në Tv Klan, ka folur për zhvillimet e fundit politike.

Berisha foli për betejë përfundimtare dhe rrëzimin e kryeministrit Edi Rama nëpërmjet valës së protestave që do të nisë në Shkurt.

Të ftuar në studio përball ish kryeministrit Sali Berisha ishin edhe :
Juli Xhokaxhi – Gazetare
Lorenc Vangjeli – Gazetar
Andi Bejtja – Gazetar
Mentor Kikia – Gazetar

Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë ‘Opinion’.

 

 

Pas