Etiketë: shijak

E fundit/ Grabitet me armë zjarri pika e karburantit

Grabitet një pikë karburanti në Shijak

Një pikë karburanti është grabitur në Fllakë të Shijakut, nga persona ende të paidentfikuar. Sipas informacioneve paraprake, autorët kanë ndaluar të furnizojnë makinën dhe i kanë marr xhiron ditore punonjësit ...

Faqe 1 nga 3 1 2 3