Kronikë

Aksident në rrugën Shijak-Hardhishte, plagosen 4 persona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:29 - 31/10/21 |
Opi Nion

Katër persona kanë mbetur të plagosur gjatë një aksidenti të ndodhur në aksin rrugor Shijak-Hardhishte.

Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ku si pasojë është dëmtuar drejtuesja e mjetit tip “Audi” dhe 3 pasagjerë të tjerë që ndodheshin në mjetin tip “Glof”.

Të plagosuri janë transportuar në spital për ndihmë mjekësire dhe janë jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./ Opinion.al

Pas