Kronikë

Grabitet një pikë karburanti në Shijak


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:27 - 24/07/21 |
Opi Nion

Një pikë karburanti është grabitur në Fllakë të Shijakut, nga persona ende të paidentfikuar. Sipas informacioneve paraprake, autorët kanë ndaluar të furnizojnë makinën dhe i kanë marr xhiron ditore punonjësit E.G, 25 vjec, banues në Durrës. Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe kapjen e autorëve, ndërsa nuk dihet ende shuma e parave të grabitura./Opinion.al

Pas