Kronikë

Shpërthen bombola e gazit, plagoset 68-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:32 - 16/11/21 |
Opi Nion

Një persona ka mbetur i plagosur pas shpërthimit të një bombole gazi. Ngjarja ka ndodhur në Shijak rreth orës 15:30.

Mësohet se personi i plagosur është 68-vjeçar, i cili është transportuar për ndihmë mjekësore në spital.

Sipas informacioneve, i plagosuri ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas