Etiketë: bebe rexha

Foto/ Revoltohet Bebe Rexha

Foto/ Revoltohet Bebe Rexha

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha është shprehur shpesh kohët e fundit kundër bullizmit e sidomos për pamjen e jashtme të grave dhe vajzave Ditën e sotme ajo ka publikuar ...

Faqe 1 nga 10 1 2 10