InstaBIZ

Foto/ Rita dhe Bebe shfaqen në publik me të njëjtin fustan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:18 - 19/10/19 |
xhu lia

Dy këngëtaret me origjinë shqiptare Bebe Rexha dhe Rita Ora kohët e fundit janë shfaqur me të njëjtën veshje.

Në dalje të ndryshme publike ato kanë veshur të njëjtin fustan, duke u dukur mjaft bukur.

Bebe e ka veshur fustanin jeshil me pupla në kopertinën e revistës “Voir”, ndërsa Rita teksa ka marrë çmimin Best Video” në ‘Latin American Music Awards’ 2019./Opinion.al/

 

Pas