InstaBIZ

Foto/ Çfarë i ka dhuruar Bebe Rexha-Rita Orës?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:35 - 12/02/20 |
xhu lia

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora është surprizuar gjatë ditës së sotme nga kolegia dhe bashkëkombësja e saj, këngëtarja Bebe Rexha.

Ajo i ka dhuruar Orës një tufe me lule për shkak të suksesit të saj në projektin ‘Rita Ora Home’.

Përveç Bebes, këngëtares i kanë bërë dhurata edhe persona të tjerë. Duket se miqësia mes dy këngëtareve të njohura vijon të jetë mjaft e fortë./Opinion.al/

Pas