InstaBIZ

Foto/ Bebe Rexha bën ndryshimin drastik në pamje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:25 - 16/10/19 |
xhu lia

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka eksperimentuar me ngjyrën e vetullave të saj duke i lënë ndjekësit pa fjalë.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale foto ku ka treguar se tashmë vetullat e saj janë në ngjyrë rozë.

Fillimisht ajo ka publikuar momente nga proçesi i lyerjes së tyre dhe më pas rezultati final. Nuk është hera e parë që Bebe shfaqet me ndryshime ekstravagante në pamjen e saj./Opinion.al/

Pas