InstaBIZ

Foto/ Bebe Rexha tregon ‘sakrificat’ për foton perfekte


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:24 - 21/11/19 |
xhu lia

Ndonëse personazhet e njohur i shohim gjithnjë në formë dhe të kuruara, padyshim që kanë sakrifica për të arritur pamjen e dëshiruar.

Këtë herë është këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha,e cila në një foto të publikuar në rrjete sociale tregon sakrificat që bën një artist.

Në të vërtetë kisha dhimbje barku të tmerrshme, kisha nevojë të shkoja në tualet dhe kisha vetëm 5 minuta për tu ngjitur në skenë, por prapë e “qava” këtë foto”-shkruan Bebe

Kohët e fundit ajo ka prezantuar listën e nominimeve për çmimet ‘Grammy Awards’ së bashku me këngëtaren Alicia Keys./Opinion.al/

.

Pas