InstaBIZ

Video/Këngë e valle tradicionale, Bebe Rexha e “djeg” në dasmën shqiptare


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:39 - 29/11/21 |
Opi Nion

Këngëtarja shqiptare, me famë botërore, Bebe Rexha, nuk le moment pa e treguar se e do shumë vendin e saj dhe krenohet se është nga Shqipëria.

Këtë herë Bebe ka qenë e ftuar në një dasmë shqiptare, dhe ka ndarë shumë video nga ceremonia.

Përmes disa postimeve në “Instastory”, Bebe na ka treguar se i pëlqejnë shumë dasmat tradicionale shqiptare dhe madje di të kërcejë shumë mirë nën ritmet e muzikës tonë.

Ajo shfaqet edhe me të atin, ku në videon e postuar shkruan, “vajza e babit”.

Duhet thënë se ylli i muzikës botërore duket e mrekullueshme e veshur me një fustan të gjatë të zi dhe me dekolte të hapur./Opinion.al


Pas