InstaBIZ

FOTO/ Bebe publikon foton nga fëmijëria, si dukej këngëtarja 8-vjeçe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:46 - 26/07/21 |
Opi Nion

Bebe Rexha gjithmonë tërheq vëmendjen e fansave të saj jo vetëm me stilin por shpesh dhe me postimet që bënë në rrjetet sociale.

Në llogarinë e saj në “Instagram”, këngëtarja me origjinë shqiptare dhe famë botërore, publikon foto e video të shumta nga përditshmëria. Ajo herë shfaqet me bikini dhe herë e veshur bukur e me stil, me plan të parë format trupore.

Por me foton e fundit, Bebe Rexha është bërë nostalgjike, teksa ka publikuar një foto nga fëmijëria.

“Thjesht duke u përpjekur të erëzoj kronologjinë tuaj në këtë të Dielë të bukur. Unë kur isha 8 vjeç”, shkruan Bebe.

Vetëm disa minuta pas publikimit, fotografia ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime dhe komente të shumta./Opinion.al

Pas