Aktualitet

VIDEO/ Kryemadhi në SHBA, e pret këngëtarja shqiptare me famë botërore


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:55 - 17/05/21 |
Opi Nion

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi është larguar nga Shqipëria drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës disa javë pas zgjedhjeve të 25 Prillit.

Atje ajo është pritur nga këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, e cila nuk ka ngurruar të postojë një video me Kryemadhin në rrjetet sociale.

Në video këngëtarja thotë se ndodhet në Los Angeles së bashku me kushërirën e saj. Bebe ka treguar dhe më parë se ka lidhje gjaku me kryetaren e LSI-së./Opinion.al

 

Pas