-ARKIVA OPINION

SI TI LEXOJME ZGJEDHJET LOKALE?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:52 - 22/06/15 |
root

Të ftuar:

Artan Hoxha
Baton Haxhiu
Lorenc Vangjeli
Eduart Zaloshnja
Preç Zogaj
Artur Zheji

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=qPiNvL-yg9I” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (5)

Shkruaj nje koment

  1. E hapa videon me informacionin e gabuar se ne kete vebat nuk ishte Andrea Srefani. Sapo e hapa e pashe Stefanin duke nderhyre per cdo fjale te Zogajt e Hoxhes, po e mbyll pasi eshte me te vertete i padurueshem me agresivitetin e tij primitiv. Boll eshte Lenci o z.Fevziu me bejtet e tij per te neveritur debatet.
    Nuk e kuptoj se perse e therret kete Andrean qe vec i shkateron emisionet tende me marrezite e tij.

  2. Andrea Stefani eshte i peshtire aq sa shoku Lorenc. Sic duket nuk e dijne 50 euro te dhena ne Kames per te mos dale ne votime, Gjithashtu nuk e dijne presionin Hoxhian dhe Hitlerian qe i beri popullit diktatori Edi Rama dhe Ilir Meta.

Pas