-ARKIVA OPINION

Intervista në Opinion/ Bashkim Shehu: Cili do të ishte fati i babai tim nëse do të ishte gjallë!Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:35 - 18/12/15 |
b.f

Kishte mbetur edhe një mbledhje e Byrosë Politike, ku kryeministrit Mehmet Shehu i ishte kërkuar të bënte autokritikë nga vetë Enver Hoxha. Por ajo mbledhje nuk u zhvillua kurrë, pasi mëngjesin e 18 dhjetorit Mehmet Shehu u gjet sipas versionit zyrtar të rëgjimit, i vetëvrarë. Por nëse Mehmet Shehu do të ishte gjallë dhe ajo mbledhje do të zhvillohej, cili do të ishte fat i tij. Ja çfarë thotë Bashkimi Shehu, në intervistën dhënë për Opinion disa vite më parë..

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas