-ARKIVA OPINION

PS-LSI, CFARE SOLLEN ZGJEDHJET?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:37 - 23/06/15 |
root

Të ftuar:

Artur Zheji
Afrim Krasniqi
Iris Luarasi
Lorenc Vangjeli
Eduart Zaloshnja
Artan Hoxha

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=oVH29FN-w1U” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

  1. Qesharake ngerdheshja dhe shqetsimi i “anal..isteve” vangjel..luaras..zheji per figuren e “ndritur” te lsise. Legenizem me superlativa dhe bythlepirje metes.

  2. Po perseritet historia e videove te opinionit pa ze.
    Kush thua te jete i interesuar qe ti sabotoje keto emisione apo media ?
    Per ca kohe me bllokohej kompjuteri kur plikoja tek gazeta Mapo e News24 duke me rekomanduar programet e sigurise, qe t’ju shmangem ketyre faqeve on line si te rrezikeshme.
    Asnjehere nuk me ka ndodhur kjo me mediat agresive socialiste on line.
    Meqe Rama i ka zet mediat e kete e ka shfaqur hapur, e meqe ai ka deklaruar “Prisni se nuk keni pare akoma asgje” dhe duke ndjekur disa media qe kane mbajtur nje pozicion deridiku te pamvarur e qe pas ketyre zgjedhjeve po i bejne fresk Rames, ne Shqiperi do te kemi vetem simotrat e “Zerit te popullit” e RTVSH te kohes se diktatures ?

Pas