-ARKIVA OPINION

Vetëvrasja/ Çfarë i kërkoi Mehmet Shehu-Enver Hoxhës dhe çfarë i premtoi ky i fundit?Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:15 - 18/12/15 |
b.f

A është zbardhur i gjithë skenari që më pas do të çonte në rrënimin pa kthim të ish-kryeministrit komunist Mehmet Shehu? Çfarë i tha Enver Hoxha në takimin e tyre të fundit Mehmet Shehu dhe çfarë ndihme i kërkoi ky i fundit ish-liderit komunist? Bashkim Shehu në Opinion ka zbardhur një pjesë nga biseda e fundit që babai i tij Mehmet Shehu pati me Enver Hoxhën.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas