-ARKIVA OPINION

Kujtimet e të birit/Biseda e fundit me Mehmet Shehun. Cila ishte gjendja emocionale e kryeministrit pas kritikave të Enver Hoxhës?Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:00 - 18/12/15 |
b.f

Bashkim Shehu, djali i ish-kryeministrit Mehmet Shehu, ka treguar në librin e tij “Vjeshta e ankthit”, momentet e fundit të babait të tij. Takimin dhe bisedën e fundit që shkëmbyen me njëri-tjetrin. Cila ishte gjendja emocionale që përcillte Mehmet Shehu në ato momente të fundit të jetës, pas mbledhjes së Byrosë Politike, ku ishte kritikuar rëndë nga Enver Hoxha.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas