-ARKIVA OPINION

Ja deklarata me e sinqerte qe Edi Rama ka bere per veten!Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:01 - 14/03/16 |
root

Ishte nentor i vitit 2003, kur Edi Rama, ne ate kohe Kryetar i Bashkise se Tiranes, i sapo anetaresuar ne PS, vendosi te kandidoje per postin e Kryetarit te Partise Socialiste perballe Kryeministrit dhe Kryetarit aktual Fatos Nano. Nisma e Rames u mor e guximshme, por ai i qendroi deri ne fund. Jo pa veshtiresi. Rama arriti te marre mbeshtetjen e nje Ministri, Ben Blushit, por ai pati probleme me bazen, qe o nuk e pranonte, ose nuk e merrte seriozisht dhe e shihte si aventurier. Nen kete presion, Rama beri deklaraten e meposhtme. Deklarate qe sot duket shume interesante. Ja si u pergjigj ai:

https://www.youtube.com/watch?v=FmVLE1Gjm5A&feature=youtu.be

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas