-ARKIVA OPINION

PROBLEMET DHE INTERESAT E TE RINJVE!Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:14 - 21/01/15 |
root

Të ftuar:

Nora Malaj
Greta Koçi
Eni Shehu
Fitor Muça
Erion Kristo
Arjan Galdini
Kejdi Mehmeti
Ardit Bido

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=x6QIQJij-2E” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas