-ARKIVA OPINION

DROGA E ELBASANIT, KRIMI DHE POLITIKA!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:41 - 22/01/15 |
root

Të ftuar:

Fatos Lubonja
Mark Marku
Andi Bushati
Eugen Beci
Artan Hoxha
Lorenc Vangjeli

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=cGNZqcG_euA” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. taksat taksat thote blendi!Taksat nuk jane treguesi i pasurise ,ne gjithe boten perfshire vendet me te zhvilluara behen dallavere me taksat

Pas