-ARKIVA OPINION

NAFTA, ME TE SHTRENJTET NE EUROPE!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:09 - 20/01/15 |
root

Të ftuar:

Andrea Stefani
Artan Hoxha
Gjergj Buxhuku
Ornela Liperi
Luigj Aliaj
Besjan Pesha

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=vtAUUy8F_7c” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

  1. kjo sorra ornela perfaqeson klasen e re te shkolluar te sotme ,inferiore ,komplet e pafuqishme oportune ne maximum,e gatshme , krenare te ule koken dhe te puthi kemben e bosave mafioze

  2. Sipas meje ;sa me i larte çmimii karburantit, aq me i madh fitimi i shtetit .. Ne kete rast nje shtet i pandershem si ky i palosockomunisteve, nuk i behet vone se njerezit paguajne me shume, mjaft qe te vjedhin me shume .. Tashme nuk duhet shume mend per te kuptuar qe kjo qeveri eshte anti popullore.. Ky Fevzo do bente mire po ti kish kellqe te therriste mnistrat e qeverise qe jane te lidhur direk me kete fushe , e jo fjalamane qe nuk kane asnje peshe !!

Pas