-ARKIVA OPINION

LULZIM BASHA!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:00 - 25/09/14 |
root

I ftuar:
Lulzim Basha – Kryetar i Partisë Demokratike

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=Fc-jG7rdm-g” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

  1. Ky se ka haberin ceshte politika,you are a failure for albanian.

    Edi Rama je me te vertete politikan, you deserve to be in that place.

  2. Une kam qene dikur fillim vitesh ’90 deri ne ’00 demokrate e flakte. Ne 8 vjet qeverisje te Sali Kriminelit jam bere anti-demokrate. Si do e rifitoi PD voten time? Gjysem shekulli vuajtem prej te kuqve, 24 vjet Sali Komunisti na la te vuajme po nga te kuqet. Ku ndryshon ti Lul Basha? Ende s’e di!

  3. E si mund te bej koment mor zotnis, kur videoja nuk shihet gjekundi?
    Dhe nje gje tjeter: Ju ne emisionet Tuaja vetem i ndrerprisni fjalen atyre qe flasin me mend ne koke dhe nuk zbrasin zorret e barkut si Andrea Stefani me shoke. Analiste te mirfillte si Artan Hoxha nuk i lini kurre te flasin deri ne fund dhe pa nderpreje. Cfare mut moderatori jeni Ju xhanem?

Pas