-ARKIVA OPINION

IMAZHET E PABESUESHME TE ’97!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:00 - 01/10/14 |
root

Dosier nga Blendi Fevziu!

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=8NphM8ZWbSQ” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

  1. Eshte mire qe na i kujtove dhe njehere se cfare popull i eger dhe i papergjegjshem jemi. Eshte mire qe na i kkujtove se si sociollist-komunistet shfrytezuan nje moment te veshtire per te ardhur ne pushtet me gjak!

  2. fevzi, ver nje rregull fiks qe ndalohen celularet ne transmetim,ne cdo vend te europes fiken celularet para se te hysh ne emision. eshte bere e modes ne cdobisede te cdo stacioni televiziv shqiptar rrine te ftuarit duke pare celularet, nuk ndodh ne europe kjo, madje qe para se te fillojne emisionet ,intervistat,i pyesin nese i kane fikur celularet.bejeni ju i pari kete hap.

Pas