-ARKIVA OPINION

SI TE SILLESH ME FEMIJET!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:00 - 30/09/14 |
root

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=ij52lx2uOes” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Pershendetje, jam e interesuar te shoh puntaten “Si te sillemi me femijet’ te emisionit Opinion, por nuk mund ta gjej ketu. Ju lutem mund te me thoni ku dhe si mund ta gjej?

    Gjithe te mirat!
    Brunilda

Pas