-ARKIVA OPINION

ENERGJIA, A DO TE PAGUAJME ME SHUME?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:00 - 02/10/14 |
root

Të ftuar:

Damian Gjiknuri – Ministër i Energjitikës dhe Industrisë

Ridvan Bode – Ish. Ministër i Financave

Arben Ahmetaj – Ministër i Ekonomisë

Eno Bozdo – Nënkryetar i Bashkisë Tiranë

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=4CI87vc5P4g” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas