-ARKIVA OPINION

LIBRI DHE SHQIPTARET


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:46 - 13/11/13 |
root

Të ftuar:
Mira Tuci – Gazetare
Pirro Misha – Publicist
Arben Imami – Politikan
Ardian Vehbiu – Shkrimtar
Arlinda Dudaj – Botuese
Luan Rama – Politikan
Elsa Demo – Gazetare
Loreta Berhami – Botuese

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=yQJFqpskgmg” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas