-ARKIVA OPINION

ARMET KIMIKE DHE RAPORTET ME SHBA


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:44 - 14/11/13 |
root

Të ftuar:
Andi Bushati – Gazetar
Artur Zhei – Gazetar
Ardi Nurellari – Sekretar Politik PDIU
Preç Zogaj – Analist
Fahri Balliu – Botues
Enver Osmani – Kimist
Mesila Doda – Politikane
Zirkon Disha – AKILH

[youtube url=”http://youtu.be/zbRcQNa6rK8″ width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas