-ARKIVA OPINION

FB DHE POLITIKA


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:37 - 19/11/13 |
root

Të ftuar:
Blendi Salaj
Juli Xhokaxhi
Vehap Kola
Arian Galdini
Anxhela Cikopano
Ardit Rada
Anila Basha
Robert Rakipllari

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=IRWhkQ28xgc” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas