-ARKIVA OPINION

AKSIDENTET RRUGORE


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:15 - 02/12/13 |
root

Të ftuar:
Ervin Hoxha – Drejtor i Policisë rrugore
Artur Sulçe – Ekspert rrugor
Juli Xhokaxhi – Gazetare
Erjon Kristo – Gazetar
Eno Zeneli – Auto Club Albania
Edmond Kazazi – Drejtor i Qarkullimit dhe Sigurisë rrugore

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=z2ytW9t6xQE” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas