-ARKIVA OPINION

“RIKTHIMI” I ENVER HOXHES


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:46 - 03/12/13 |
root

I ftuar:
Spartak Ngjela – Kryetar i Partisë Ligj dhe Drejtësi

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=be3Yt_M3faA” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas