-ARKIVA OPINION

KE PERGJOI SHISH?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:18 - 09/10/14 |
root

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=ZrLyDKTE1kc” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

 1. po ky emisionii mbrembshem:serbi-shqiperi,me teper se futboll?pse nuk hapet..kurioz te ndjeki mendjet e ndritura te analisteve nga shqiperia europiane

 2. po kur gazetaret investigojne nje ngjarje si quhet ?!
  a mos dhe gazetaret duhet te marrin leje nga gjkata dhe prokuroria !!!
  apo atyre gazetareve ja do puna !!!
  ndersa sherbimeve sekrete nuk ja u do puna !!!
  pergojon bufi bufin…..

  sot nuk ka nevoje per pergjime ke facbook dhe c’do aplikim te mundshem gjen c’do gje…..per mos te thene qe me pagese te majme sot te shesin njerzit me te afert pa pasur nevoje per pergjime fare….

Pas