-ARKIVA OPINION

SERBI-SHQIPERI, ME TEPER SE FUTBOLL?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:00 - 13/10/14 |
root

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=mBa_zRlgt-8″ width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (9)

Shkruaj nje koment

 1. “simulim-simuloje” jo “stimulim-stimuloje’ qe e permend Blendi dy here,dmth Vokrri ka simuluar penallti…nuk mund te stimuloje penallti…nje korrigjim i vogel per Blendin

 2. Kreshnikut:
  1.Cka ka lidhje deti me vaterpolon ?!!!- Vaterpolo nuk luhet ne det…
  2.Shtetet e Britanise se madhe si Anglia,Irlanda+ veriu,Shkocia Welsi te gjitha kane kombetaret e veta…
  3. Turp e per faqe te zeze t’a fusesh ne ate pozite dhe te vesh ne pyetje patriotizmin e Fadil Vokrit.Fadili e ka dhene ate provim para tridhjete e ca viteve me shume se cdo kush tjeter dhe ishte ne shenjester kur policia serbe bente kerdi ne Kosove.E njoha ate the shoqerine e tij qe ishin atdhetare pa kufi.Shqiperia per ta ishte me se e shenjte.Zoteria e jote qe dje u bere patriot kerkoi falje publike Fadilit per fyerjen qe i bere.
  Sa per dijeni nuk jam Kosovar.Jam shqiptar i lindur ne Maqedoni (qe ska dalje ne det) jetoj ne SHBA dhe Shqiperia eshte Atheu.
  P.S.Shume ju falmnderit qe nuk kishit ftuarZ.Lubonja.Kurse sa i takon Bushatit lexoni postimet e tjereve.

 3. O Kreshnik,e fillove shume mire dhe ne fund u bere objekt qesharak.Kam menduar se je me i zgjuar se kaq.Vokrri lojtari me i mire shqiptar i te gjitha kohrave…edhe shume i arresyeshem.

 4. Bushatido te thote ndermejt te tjerave qe nese shqiptaret e kosoves qe u masakruan nga serbet, po te ishin me te civilizuar dhe te edukuar, s kishte perse serbite bente genocid.

  Fajin e kane kosovaret qe s dine te lepijne prapanicen e serbeve siç ben Cani per rrogen e tij.

 5. O bushat o te qifsha motren, e pe sa njehesomi me kombetaren si shqiptaret e kosoves, si shqiptaret e shqiperise, si shqiptaret gjithandej. Te qifsha moten legen. Ju qifsha racen sllave e greke kudo qe jeni.

 6. TURP ti vije Andi Bushatit pis i poshter
  Nuk e ka idene se cka dmth fjala komb flamur gjak le te shkon ne Beograd e le te behet analist , si nje hijene duket qyqar eshte dhe injorant.
  Turp nuk eshte mbete me shiku a me ndegju television.Rrespekte per Blendin por te luetm shum injorant eshte ky Bushati bashk me Baton Haxhiun pa pik ftyre e as intelegjence , jetoj jashte vendit dhe gjithkund ne bote e duan te veten e duan kombin

 7. si merr guximin ky bushati klysh i bllokut dhe flet me demek si perfaqesues i analisteve e gazetareve te shqiperise ?Ku u katandis ai vend kur shikojme keta lapangjose qe vetem shqiptare nuk mund te jene

 8. Para kreshnikut nje tufe te ftuarish inferior ne kulm e pa gjak, me ne krye bushatin {mungonte vec lubonja) nen petkun e qytetarise perpiqen te na bindin qe serbia nuk eshte ajo e para dhe ka ndryshuar!Sa qesharake duket kjo bisede mbas asaj qe ndodhi ne beograd!Sa I neveritshem ky miu bushati kur I drejtohet vokrit me fjalet (ju dhe jo ne) kur ata djem kosoves jane rritur me dashurine per shqiperine dhe flamurin kuq e zi!Do te ishte surprise shume e bukur neqoftese ky gjakdhjer bushati te kishte thyer qafen diku atje ne beograd diten e ndeshjes ,por sic thone: rrufeja sbie ne h…

Pas