-ARKIVA OPINION

SERBI – SHQIPERI, PO ME PAS?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:00 - 15/10/14 |
root

Të ftuar:

Armando Duka – President i “Federatës Shqiptare të futbollit”

Gianni De Biasi – Trajner i Kombëtares së Shqipërisë

Debatik Curri – Futbollist i Kombëtares

Andi Lila – Futbollist i Kombëtares

Klodian Duro – Ish-Futbollist i Kombëtares

Dritan Shakohoxha – Gazetar sportiv

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=LZN38KUIuxA” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (11)

Shkruaj nje koment

 1. Eshte e cuditshme qe ASNJERI nuk i hedhe syte tek fajtori i vertet qe eshte UEFA!

  Ata ndaluan Spanjen dhe Gibraltar qe te luanin bashk dhe lejuan Shqiperine dhe Serbin!

  Ata duan qe ne t’ja vejm fajin njeri tjetrrin dhe ti harrojm ato!

  Perse u lejua kjo??

 2. Vetem ne vitet 90_ 98 Serbija ka vra djemet e vete ne kafen Panda ne Peje, ne grunajat afer Lipjanit,,ka gjvorros naten femijte e vete, I kan fut shishe e birres vete vehtes per ti fajsu shqipetaret.Pasi ka disa verzione per banderolen le vend per dyshim. Uroi te jem gabim.Te gjithe ata qe nuk e njofin Serbin dhe skan as gja te bejne me te jane shume te lumtur dhe te privilegjuar nga I madhi perndi. Nga zemera dhe me shume krenari e pergzoi kombetaren per krejt at qe tregoi ne fushen e lojes . Ju lumet dhe shume suksese ne te ardhemen.

 3. Serbia mos ta harrojne se Shqiperia sot ashte shume ma e forte miqte tane e Kane kuptua ma ne funde se pa Shqiperi nuke ka Europe se rrenjet tona i kemi thelle ne Europen e Vjeter e nuk ka serbi as uefa qe munde te na ndali ate qe na takon Rrofte Shqiperia Etnike ne trojet e veta ilirodardane.

 4. Bertitjet fyese dhe ofenduese nga serbet ne stadiumin e Beogradit nuk eshte e perkthuar drejte: UBI ZAKOLJI ŠIPTARE” eshte ” VRASJE dhe MASAKRA (therje) ne Shqiptar , KILL and SLAUGHTER Albanians

 5. Piskamët fyerse dhe ofensuese nga serbet në stadium te beogradit nuk është përkthyer drejtë në emisioni e juaj Opinion

  Përkthimi in drejtë nga serbishtja “УБИJ ЗАКОЉИ ШИПТАРЕ” është
  ” Vrasini dhe Masakroni (therje) Shqiptaret “… kill and slaughter Albanians

 6. ajo vajza andrea duket se eshte serbofile.dhe ai tipi qe perqesh lojtart Aj nuk qenka shqiptar.po I njejti lojtar qe ti mbron qe hoqi flamurin sot te pshurri ne fb .sot lojtari serb mitrovic tha: I pshurra shqiptaret e vegjel

 7. serbet me mbeshtetjen e europes shkaktuan masakren e sebrenices ne stadium dhe perseri ne stadium me ndihmen e uefa-s deshirojne te kryejne masaker tjeter, uefa ketu duke i detyruar lojtaret vshqiptare te dalin me pahir te luajne ne fush……

Pas