-ARKIVA OPINION

SHQIPTARET DHE SERBET, EDI RAMA NE BEOGRAD!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:00 - 16/10/14 |
root

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=8T0BOQFSFjY” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (11)

Shkruaj nje koment

 1. Ne realitet pseudogazetar-analistet ne shqiperi tipi bushati stefani jane shume me poshte nivelit me koleget e tyre te kosoves!Ndershmeria dhe te qenit te vertete jane tipare qe karakterizojne analistet kosovare neper media.tipare qe keto mungojne te koleget e tyre te tiranes te cilet nen mungesen e kozmopoltizmit kane dale komplet nga identiteti tyre Vete ky emision ishte prove se si para shpendi t bushati batoni dhe stefani. ndrydheshin te kompleksu ,mjerane deshtake te vertete

 2. Shpend Ahmeti eshte shkollua ne nji universitet ma te mirin ne bote ne Harvard University Boston, Amerike, dhe eshte QYTETAR e ko fshatar si puna e e pro-serbit dhe anti-shqiptarit Bushati, Stefani, dhe Batoni qe deri dje kan mjelur lopet

 3. shpend ahmeti hallall qumshti i nenes..emesion shum i shikuar si sju vjen turp ti ftoni kta bit e shkive si batoni dhe si bushati apo si e ka emrin aj shka i shkines a e mendojn kta ni gje sa shiptari i kossoves esht masakru nga kta qetnik serb,dhe kta prap ma mbrojn serbin te tret edhe aj qe esht ulur i pari ne te majt se sdu tja Tham as emrin..turp turp do tju vi qe sja mbyllni gojen ju kosovart Thot..shiptar jemi te gjith bir kurve se po ta takojsha ne 4 sy do e qkyja si qenin,duhet tket kujdes se qfar thojn se ka shiptar qe ia kan masakru gjith familjen ta jep plumbin mu ne mes te ballit bothqira,ju skeni gjak shiptari grek serb…

 4. porosia e shkijeve nga loja ne Beograd me 14, Tetor 2014, kete e kemi te percjellun edhe nga Grekofilet-sllave

  VRASNI MASAKRONI QE SHQIPTARI MOS TE EKZISTOJ

  KILL SLAUGHTER ALBANIANS NOT TO EXIST

  УБИЈ ЗАКОЊИ ДА ШИПТАР НЕ ПОСТОЈИ

  UBIJ ZAKOLJI DA ŠIPTAR NE POSTOJI

  Ne duhet pa tjeter pastruar pro-serbet qe flasin shqip dhe jetojn ne Shqiperi, NUK ka vend per pro-serbet barbare “Ada Ciganlija skupljaci perja” ne mesin e shoqerise cvilizuese Shqiptare dhe ne tokat Shqiptare, te gjykohen per tradheti, dihet ligji i tradhetise!

 5. ju ne usa qe kerkoni te shikoni kete video me mire mos e shikoni fare, po ta shikoni do ta merrni vesh qe ne shqiperi kemi stefana e batona filoserb e grek e anti shqiptar-kosovar te flakte pjella qe i kemi trashegim nga e kaluara. Por kemi dhe tipa si ky qelbesira andi bushati qe ne cdo emision e ka per nder te madh te thote se i (dashuron serbet) dhe se elita (nekupto ketu legenat) ne tirane paska kenduar sebashku me kengetarin bregovic Keta jane gazetaret analistet tane qe oaguhen nga taxapaguesit albanez

 6. Po pse ju merr kaq shume kohe per me postu kete emision, ju lutem, jetojm ne USA e s’kemi mundesi ta ndjekim emisionin ne kohe reale kshtuqe tregohuni ma te shpejte. flm

Pas