-ARKIVA OPINION

EDI RAMA!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:21 - 05/03/15 |
root

I ftuar:

Edi Rama – Kryeministër i Shqipërisë

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=XT8POUkyXSs” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (9)

Shkruaj nje koment

  1. Ky kryeminister bravo duhet ta vleresojme dhe ta falenderojme perzemersisht per punen qe po ben, po e ben shtetin shtet dhe jo pushtet sic qe para, duhet ta falenderojme shume edhe per vendet per parkim qe po i ben me pagese se na parkojne makinat para shtepive dhe eshte bere problem shume i keq, gjithashtu te vazhdoje luften ndaj kumarit, kazinove dhe basteve sportive qe te behemi vendi i vetem ne Europe e planet qe nuk i perdor gambling. Pershendetje nga Nuj Jorku!!!

  2. BLENDI FEVZIU ESHTE IDIOTESI KJO QE PO THUA ,e zuri korendi se vajti tek shtylla ,KUSH JA KA FAJIN SE VODHI DHE E ZURI KORENDI ,ne ke vend te BOTES NDODHIN KETO VIDHET ENERGJIA ,ky nuk eshte shtet ,DHE MOS BEJE PYETJE IDIOTESKE ,KY ESHTE KAPITALIZMI GJEJE VETE PUNE E PAGO dritat E PO VODHE DO I PERGJIGJESH LIGJIT, ESHTE TURP TE mbrosh VJEDHJEN, KJO NDODH VETEM NE SHQIPERI.

  3. shikoj se si Blendi Fevziu e pyet kryeministrin me nje tendence ,e pyet pa marre fryme fare dhe me tendence ,qe eshte Ilire meta hajdute kete e dime por kjo duhej gjykuar kur ishte me BERISHEN ne pushtet. GJATE GJITHE KESAJ KOHE UNE KAM NDJEKUR QE SALI BARISHA NUK E KA LENE QEVERINE TE UDHEHEQE POR KA VETEM SABOTIME ,paska QENE BUSHTER E EMA E SALI BERISHES QE KA PJELLE KETE BIRE KURVE qe nuk po e le kete KOMBE TE MEKEMBET.po nuk u vune prangat SALI PSIKOPATIT E TRADHETARIT dhe LUL BASHA QE duket sikur eshte i ballcamosur ,PO MIRE E GJENE KETE POPULL INJORANT QE E VOTOI PRAP SALEN EDHE MBAS 97 E ta mbajne me shendet.

  4. Ore kafshe je ti qe ke komentuar ketu. Nqs ke probleme me nervat pi uthull ndersa persa i perket analfabetizmit, sa vjet shkolle ke bere?

Pas